Hava Kanalı İmalatı ve Montajı

Hava kanalı imalatı ve montajı hizmetimiz ile birlikte havalandırmaya ihtiyaç duyduğunuz alanlarda kaliteli ve sorunsuz havalandırma çözümlerinden yararlanabilirsiniz. Kare kanal, oval, spiro kanal imalatı ile birlikte yüksek kalite standartlarına uygun şekilde paslanmaz ve galvaniz seçenekler ile üretim gerçekleştiriyoruz.

Aynı zamanda havalandırma sisteminin sorunsuz şekilde çalışabilmesi için alanında uzman montaj ekibimiz de gerekli hizmeti sunmaktadır. Bu sayede montaj sonrasında hem kanalların hem de sistemin kontrolleri yapılarak kısa süreler içinde havalandırma ihtiyacı karşılanmaktadır.

Profesyonel Hava Kanalı İmalat ve Montaj Hizmeti

Hava kanalı imalatı ve montajı ile istediğiniz yerde temiz ve sağlıklı havaya ulaşabilirsiniz. Bu kanallar, havalandırma sistemlerinin temiz havayı içeriye vermesi ve içerideki kirli havanın da dışarıya atılması için işlev görmektedir. Kanalların hem dayanıklı hem de yüksek sızdırmazlık özelliklerinde olması gerekmektedir. Bunun için de sunduğumuz profesyonel kanal üretim ve montaj hizmetinden yararlanabilirsiniz. Fiyat teklifi almak ve keşif yapılmasını sağlamak için iletişim kurabilirsiniz.

  • Hava Kanalı İmalatı
  • Hava Kanalı Montajı
Yerli Üretim
ISO Standartlı
Pro Kurulum

Hava Kanalı İmalatı ve Montajı

Hava kanalı imalatı ve montajı Havalandırma sistemleri konusunda en önemli olan hizmetlerdir. Zaman içerisinde gelişen ve daha iyi koşullara sahip olan sektör temiz havaya ulaşmanın en pratik yollarını çeşitli şekillerde sunar. Sistemlerde kullanılan kanalların imalat ve montajı en önemli konulardan biridir. Kalite saatlerine uygun şekilde paslanmaz malzemelerden üretilerek yapılan kanallar uzun süreli kullanımlarda herhangi bir zarar görmez.

Kaliteli Hava Kanalı İmalatı

Havalandırma sisteminin sorunsuz şekilde çalışmasına yardımcı olan en temel parça hava kanallarıdır. Havalandırma sistemleri pek çok çeşitli çözüm önerileri sunar. Farklı şekillerde kullanım alanına sahip olan sistemler kullanılan kanal ve çeşitli parçalara göre şekillenir. Oval kanal, kare kanal ve spiro kanal olarak farklı çeşitlerde üretimler yapıları. Üretimler sırasında birinci sınıf kalite malzemeler kullanılır ve dayanıklı hava kanalları oluşturulur.

Ortamın havasını değiştirmek için tercih edilen havalandırma sistemleri oldukça gelişmiş özelliklere sahiptir. Ortamdaki kirli havanın dışarı atılması ve içeriği temiz havanın iletilmesini sağlayan sistemlerde havanın aldığı yol kanallar sayesinde oluşur. Kanalların önemi havanın sorunsuz şekilde ilerlediğinde ortaya çıkar. Hava kanalı imalatı ve montajı ayrı şekillerde hassas çalışmalar içerir.

Özenli Hava Kanalı Montajı

Hava kanallarının üretiminde gösterilen hassasiyetin aynı şekilde montaj sırasında da gösterilmesi gerekir.  Kaliteli malzemeden üretilen kanalların özensiz şekilde monte edilmesi en kısa sürede sorun yaşanması neden olur. Kanalları montajları sırasında çeşitli ekipman ve malzemeden yararlanılarak sistem oluşturulur. Kanallar bir araya getirilirken herhangi bir yardımcı ürün kullanılmaması temiz ve kirli hava akışı sırasında sızıntıları neden olur.

Kirli havanın tekrar kapalı ortama yayılması oldukça zararlı bir durumdur. Temiz havanın sızıntılar yüzünden ortama ulaşmaması ise yine sistemin yanlış şekilde çalıştığını gösterir. Hava kanalı imalat ve montajı konusunda gösterilen özenin ayrı ayrı sergilenmesi kaliteli şekilde hizmet alınmasını sağlar. Montaj konusunda profesyonel çalışmalar gösterilmesi gerekir. Kanal sistemleri ortamın sahip olduğu alan ve potansiyeline göre monte edilir. Hesaplamalar sonucunda elde edilen sonuçlar ile ortaya çıkartılan sistemlerin kurulumlarına da aynı şekilde profesyonelce yaklaşılır.

Projeleriniz İçin
Bizi Arayın!

0531 683 15 66

Ürün Kataloğumuz

Ürün kataloğumuzu detaylı inceleyebilirsiniz.